Blog

W końcu jest to kobieta, której decyzja o uderzeniu na siłownię pewnego dnia zainaugurowała całą karierę.

By marzo 6, 2021 junio 21st, 2022 No Comments

W końcu jest to kobieta, której decyzja o uderzeniu na siłownię pewnego dnia zainaugurowała całą karierę.

Ale tak naprawdę nie czujesz, że wiele się nauczyłeś.

Oczywiście myślę, że ta opcja jest stratą czasu. Prawdopodobnie nie uczyni cię lepszym „zmieniaczem życia”. I prawdopodobnie będziesz nawet trochę zawstydzony, pokazując swoje weekendowe poświadczenie certyfikacji.

Trzecia opcja: Precision Nutrition Certification

Czasy się zmieniły, a dwie powyższe opcje już nie są już Jedyne ścieżki do budowania silnego fundamentu żywieniowego. Teraz jest trzecia opcja: certyfikat precyzyjnego żywienia.

Przez ostatnie 5 lat ciężko pracowałem nad opracowywaniem tego jedynego w swoim rodzaju programu certyfikacyjnego zaprojektowanego-i miał być-i miał być i miał być Używany w – osobistym środowisku treningu lub siły coachingowej. Nie ma nic takiego.

Jasi nasi uczniowie dowiadują się o nauce o odżywianiu sportu i ćwiczeniach. W rzeczywistości około 300 stron 600 -stronicowego tekstu certyfikacji żywieniowej składa się z części naukowej.

, co ważniejsze, nasi uczniowie uczą się również sztuki coachingu żywieniowego. Uczą się, jak pracować z prawdziwymi, żywymi ludźmi.

Ludzie, którzy chcą wyglądać lepiej i czuć się lepiej – którzy chcą zmienić swoje życie – ale także mają wiele racjonalizacji i wymówek uniemożliwiających im zmianę Same.

Bezpłatny 5-dniowy kurs: Essentials of Nutrition Coaching

Oczywiście uważam, że certyfikacja precyzyjnego odżywiania jest koniecznością dla każdego osobistego trenera, który chce zostać zmieniającym życie . Ale nie wierz mi na słowo.

Stworzyliśmy absolutnie bezpłatny 5-dniowy kurs wideo dla profesjonalistów fitness, zatytułowany „The Essentials of Nutrition Coaching”. Został zaprojektowany, aby natychmiast uwzględnić coaching żywieniowy do swojej praktyki.

W nim nauczymy:

  • Jak to zrobić Zintegruj coaching żywieniowy w https://harmoniqhealth.com/pl/skinatrin/ środowisku treningowym lub siłownym
  • Jak ocenić nowego klienta
  • Jak opracować plan żywieniowy na podstawie tej oceny
  • Jakie statystyki Zmierz i jak je zmierzyć
  • Jak zoptymalizować plan żywieniowy na podstawie tych statystyk

  i nie mówimy o tych rzeczach – pokazujemy, jak to zrobić Zrób to. W rzeczywistości dajemy nawet wszystkie formularze i zasoby, które musisz iść i zrobić to od razu.

  Oprócz zasobów do pobrania, każda lekcja zawiera wideo (około 12 minut), mp3 Wersja audio (na wypadek, gdybyś chciał załadować ją w iPodzie) i transkrypcję (na wypadek, gdybyś go oglądał w pracy i nie masz słuchawek).

  Próbowaliśmy Spraw, aby ten kurs był lepszy niż jakiekolwiek seminarium żywieniowe, jakie kiedykolwiek widziałem, i myślę, że to zrobiliśmy. Ale to ty zdecydujesz. Jedno jest jednak pewne: ten bezpłatny kurs sprawi, że będziesz lepszym profesjonalistą.

  Ponad 100 000 profesjonalistów fitness wzięło już udział w bezpłatnym kursie. Jeśli jesteś jednym z nich, podziel się nim z każdym (i wszystkim), które Twoim zdaniem skorzystałoby z tego. Jeśli go nie wziąłeś, kliknij tutaj, aby rozpocząć bezpłatny 5-dniowy kurs.

  Przyszłość treningu osobistego rozpoczęła się…

  Jedna z rzeczy, o których kocham Branża fitness polega na tym, że wciąż jest młoda. A wraz z młodością przychodzi optymizm i pasja do wzrostu.

  Dlatego jestem podekscytowany przyszłością fitness.

  Ludzie stają się profesjonalistami fitness, ponieważ naprawdę chcą zrobić pozytywną różnicę w życiu swoich klientów. Też uwielbiam to uczucie. Uwielbiam pomagać moim klientom coachingowym.

  Mam też ciepło i rozmyte, wiedząc, że mogę dać specjalistom fitness narzędzia, których potrzebują większej liczbie osób, jednocześnie budując zabawny i opłacalny biznes.

  Więc sprawdź niezbędne informacje na temat bezpłatnego kursu coachingu żywieniowego. Gwarantuję, że pomoże ci to ewoluować od „osobistego trenera” do „zmieniającego życie”.

  A jeśli już wziąłeś bezpłatny 5-dniowy kurs, następnym krokiem jest sprawdzenie precyzji Certyfikacja żywieniowa.

  Jeśli jesteś trenerem lub chcesz być…

  Możesz pomóc ludziom w budowaniu żywienia i nawyków stylu życia, które poprawiają ich zdrowie fizyczne i psychiczne, wzmacniają ich odporność , pomóż im lepiej radzić sobie ze stresem i uzyskać wyniki zrównoważonego . Pokażemy Ci, jak.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, rozważ certyfikat coachingowy PN poziomu 1.

  Istnieje specjalna siła w łagodności. Gillian Hagg jest dowodem.

  miękkim, intuicyjnym i zamyślonym, wie, że współczucie jest często sekretem prawdziwych zmian.

  Jasne, ważne może być popchnięcie siebie. Wyzwanie jest niezbędne dla prawdziwego uczenia się i wzrostu. Ale Gill odrzuca twardą, sztywną, złośliwą formę trenera.

  „Kiedy myślę o tym, czego potrzebuję i , aby spróbować czegoś trudnego, często jest to przestrzeń i delikatność” Mówi.

  Ona wie, że jej klienci są tacy sami. Dla większości z nas „właśnie prawe” wyzwanie i środowisko wspierające doprowadzą do głębszej zmiany niż nierealistyczny cel lub zestaw surowych wymagań.

  i prawdziwe połączenie z kimś, kto szanuje, że możesz zainspirować Prawdziwa transformacja.

  Dorastając na farmie w południowej Albercie, „sprawność nie była niczym”, mówi Gill. Ale ludzie byli dopasowani, ponieważ byli aktywni.

  Ciężka praca i tworzenie były częścią etosu jej społeczności. Z perspektywy czasu Gill postrzega to jako ważny prezent.

  „Perfekcjonistyczne pociągnięcie jest tak silne dla tak wielu ludzi”, mówi. „Ale dorastając na farmie, nic nigdy nie było idealne.”

  Jeśli coś się zepsuło, nie kupiłeś nowego – naprawiłeś go. Jeśli nie byłeś najlepszy w konkretnym temacie w szkole lub w konkretnym sporcie, to była informacja – ale nie było powodu, aby przestać wkładać wysiłek.

  „Nauczyłem się wcześnie, że wystarczająco dobre jest wystarczająco dobre . I solidnie dobre było lepsze niż większość.

  Ta praktyczna, bezsensowna postawa pomogła jej na uniwersytecie, gdzie studiowała Kinesiology. Okazało się to równie cenne później, kiedy dołączyła do programu wymiany rolnictwa, w którym przez dwa lata pracowała z innymi młodymi dorosłymi w Farms and Market Gardens w Szkocji, Anglii i Nowej Zelandii.

  Tam dowiedziała się, że dowiedziała się Światowe praktyki farmy podczas nawiązania przyjaźni, które będą trwać całe życie. Praca była wymagająca fizycznie, czasem trudna i zawsze zabawna.

  W rzeczywistości było to „właściwe wyzwanie” w środowisku wspierającym.

  Gillian kwitł. Ale w końcu musiała wrócić do Kanady.

  Jedyny problem? Nadal nie wiedziała, co chce zrobić z resztą życia. I miała o 30 funtów cięższą niż wtedy, gdy odeszła.

  w niepewności, która nastąpiła po jej powrocie z Nowej Zelandii, Gillian rzuciła na wskazówki.

  Wiedziała, że ​​nie wiedziała, że ​​nie zrobiła tego Chcesz wrócić na farmę. Nie została odcięta na konwencjonalne życie w małym miasteczku.

  „Było tam wiele niewypowiedzianych„ powinien ”. Nigdy nie byłbym w stanie się dostosować ”-mówi.

  Po prostu zaangażowanie się w dietę roślinną w miejscu tak poświęconym wychowaniu wołowiny sprawiła, że ​​była trochę podejrzana w oczach niektórych ludzi.

  Jednak głęboko kochała swoją rodzinę i szanowała swoich przodków domowych. Poza tym, dla całej swojej edukacji i podróży, rolnictwo wciąż było życiem, które znała najlepiej.

  „Jak mogłem latać, gdy moje korzenie były tak głębokie?”

  Trudno jest iść naprzód Kiedy czujemy się utknięci.

  Na szczęście Gill miała dobre intuicje.

  Wiedziała, że ​​treningi pomogły jej uregulować jej apetyt i nastrój. Ruch dał jej energię.

  Więc po powrocie do Kanady udała się na lokalną siłownię, a wkrótce ciężar podróży stopił się. Jej treningi stały się najlepszą częścią jej dnia.

  Czuła się uziemiona, ale także szczęśliwsza i lżejsza. Jeśli jej długoterminowa ścieżka nie była jeszcze jasna, przynajmniej wyczuła, że ​​jest na właściwym szlaku.

  Rozpoczęcie pracy na siłowni okazało się naturalnym rozszerzeniem. I choć spodziewała się, że będzie cieszyć się opracowywaniem programów, w których naprawdę wyróżniała się tworzeniem ludzkich połączeń.

  „Znalazłem takie pokrewieństwo z moimi klientami”, mówi. „Naprawdę kocham ludzi. Uwielbiam słyszeć ich historie. Fascynuje mnie ich życie. ”

  Odkrywała swoje własne mocne strony – i uczyła się, że uczyniła ją niezwykłą trenerem.

  Z jej pochodzeniem w kinezjologii Gill wiedziała, jak to wiedziała opracować praktyczne programy. Dzięki swojej praktycznej praktyczności mogła prowadzić klientów z przeszłości perfekcjonistyczne pułapki. A dzięki jej intuicji i niezwykłej pamięci w szczegółach ludzi ludzi, uznała za łatwe i satysfakcjonujące połączenie.

  Był tylko jeden trudny i niepokojący fakt. Mimo całego wysiłku włożonego na siłownię jej klienci niekoniecznie osiągnęli oczekiwane wyniki. Mimo jej ekspertów.

  Odżywianie, wiedziała, było brakującym elementem. I, jako trener, który głęboko troszczył się o postęp swoich klientów, zapisanie się do kanadyjskiej szkoły żywienia stał się oczywistym następnym krokiem Gill.

  To świadectwo jej darów, że nieco ponad rok była nieco ponad rok, że była nieco ponad rok. Zaproszona do nauczania w tym samym programie.

  Stamtąd był to stosunkowo krótki skok do precyzyjnego odżywiania.

  W dzisiejszych czasach pracuje z domu w Calgary lub poza Phoenix – czasami z czasów z Jej biurko na bieżni – ciesząc się przytulającymi przytulami z widokiem na psa i gór. Kobieta, której decyzja o uderzeniu na siłownię pewnego dnia zainaugurowała całą karierę.

  , ale ta sama zasada jest prawdą, niezależnie od twojego marzenia.

  Powiedz, że masz nadzieję schudnąć. Działanie, które przyspiesza ten proces, może być tak proste, jak zmiana miejsca przy stole lub zapalenie świecy przed posiłkiem. Ta niewielka zmiana zachęca cię do zwolnienia. Z kolei spowolnienie prowadzi do innego sposobu myślenia. Po obiedzie wybierasz się na spacer. Zaczynasz lepiej spać.

  Wróg nie jest samą wagą. Wrogiem jest perfekcjonizm i wstyd. Pomysł, że musimy zrobić wszystko, wszystko naraz, lub że musimy naciskać mocniej niż 100%.

  i trener taki jak Gill, który słucha, który kontynuuje, który zwraca uwagę na twoją jednostkę Sytuacja, jest trenerem, który może pomóc w zidentyfikowaniu prawego wyzwania, które spowoduje trwałą transformację.

  „Przez długi czas nie zgadzałem się z słowem łagodnym ”, zastanawia się.

  „Chciałem być zaciekł, chciałem być inspirujący , Chciałem być kamieniem i życiem z ogniem w brzuchu i pomagać moim klientom w zrobieniu tego samego. ”

  , ale im dłuższe trenerzy Gill, a im dłużej istnieje jako człowiek, tym więcej Docenia ten opis i jest jego właścicielem.

  „Jeśli mogę utrzymać łatwe i wygodne miejsce dla ludzi, w których naprawdę mogą zawieść się i wrócić do domu”, mówi – „To dobrze . ”

  Mała dobra rzecz, która promuje głęboką zmianę.

  Nawet trenerzy potrzebują coachingu. Dlatego posiadanie mentora ma kluczowe znaczenie dla rozwoju kariery każdego trenera.

  Mentorzy pomagają nam ustalić nasz sposób myślenia. Pomagają nam przejść do „następnego poziomu”. Dzielą nieoficjalne, niepisane zasady naszej dziedziny. I wysyłają nam „pocztówki” z przyszłości.

  Jeśli sam je masz, piątkę. Jeśli nie, nadszedł czas, aby zacząć patrzeć.

  Zrobiłem dużo szkoły.

  Dużo.

  Cztery lata czterech lat BA Plus jeden rok kursów licencjackich w interesującym obszarze.

  (ponieważ, wiesz, faktycznie ukończenie jednego stopnia nie wystarczyło.)

  Prawie dwa lata z Ma.

  Cztery lata doktora.

  Zacząłem uniwersytet w 1991 roku. W 2002 roku, jedenaście lat później, miałem trzy stopnie i prawdopodobnie dziesiątki tysięcy esejów, zauważa oraz 400-stronicowa rozprawa. Plus setki książek.

  W ciągu następnych lat zebrałem wiele stron książek i artykułów do czasopisma.

  Kiedy opuściłem środowisko akademickie, wyrzuciłem większość tego .

  tak. Pudełka folderów plików. Stosy książek. Rozdawki esejów, prześcieradła trzepotające na wietrze z mojego pudełka recyklingu.

  zniknęło.

  To smutno powiedzieć, ale – jeśli jestem szczery – znaczna część „książki Lernin” Nie trzymaj się.

  (i biorąc pod uwagę, że byłem ćpunem książki, dla którego zapach biblioteki był prawie lepszy niż zapach Cinnabon, to dużo mówi.)

  Więc co się kibic?

  Wiedza, wgląd i mądrość dostałem od prawdziwych ludzi.

  W Precision Nutrition często mówimy, że prawdziwy wzrost i rozwój nie pochodzi z Książka lub strona internetowa.

  Zamiast tego pochodzi z związku z prawdziwą osobą.

  W moim przypadku starsze, mądrzejsze, bardziej zaawansowani ludzie powitali mnie w swoim świecie. Wzięli mnie pod figuratywnym skrzydłem. Kopali mi tyłek z doświadczeniem i życzliwością.

  Ci ludzie dbali o to, kim jestem. Dokąd jechałem. To, co musiałbym się tam dostać.

  Ci mentorzy pomogli mi na ścieżce.

  Dlatego nie ma znaczenia, w jakiej polu jesteś; Mentorzy mogą i najczęściej robić różnicę.

  Dlaczego potrzebujesz mentora?

  Jeśli jesteś profesjonalistą fitness lub uczysz się, prawdopodobnie jeden, jesteś jednym mam pojęcie, dlaczego mentor może być przydatny.

  Ale pozwól mi podzielić się własną perspektywą, zwłaszcza że dotyczy to coachingu.

  mentorzy powiedzą ci prawdziwe zasady.

  Wiesz, wszystkie te nieoficjalne, niepisane zasady, które nie są rejestrowane w żadnej książce lub instrukcji obsługi.

  Powiedzą ci, z kim porozmawiać i kiedy o czym. Jak naprawdę się robi.

  Na przykład:

  Myślisz, że trener X jest zawsze odpowiedzialny za program? Może nie. Być może osoba recepcyjna jest właściwie prawdziwym szefem na twojej konkretnej siłowni.

  i osoba recepcyjna naprawdę uwielbia czekoladę. Ktokolwiek przynosi regularnie czekoladę, może być w kolejce do następnej promocji. Mrugnij mrugnięcie.

  Dobry mentor przechyli cię do tego rodzaju nieoczekiwanych prawd. Twoja niewinność będzie się skurczyć, a naiwny optymizm uschnie.

  Musisz spalić swoją dużą książkę o tym, jak powinien działać wszechświat.

  , ale to dobra rzecz. Gdy twoje złudzenia są poza tym, że możesz być prawdziwy, zacznij dorastać i zacznij się rozwijać.

  Mentorzy dadzą ci pokorę.

  Och, błyszczący nowy trener! Jak pełen jesteś entuzjazm! Spójrz na swoje zachwycająco oznaczone kolorami plany żywieniowe i pomocne arkusze!

  , więc masz zamiar maszerować do tej siłowni i powiedz swoim klientom dokładnie, co zrobić z sobą! Masz najlepszy plan w historii!

  , który będzie działał, dopóki nie wpadniesz na swojego pierwszego trudnego klienta, czyli około 8:30 rano.

  Dobry mentor zastrzeli cię prosto . Pomogą ci pojawić się w praktyce coachingowej z otwartym „umysłem dla początkujących”, a nie zamkniętej, aroganckiej, znanej „wiedzy”.

  Oczywiście mentorzy nie powinni celowo Zmień swoje marzenia.

  Ale zapoznają cię z cudownym bałaganem rzeczywistości, fizjologii i ludzkich zachowań.

  Podobnie jak fakt, że nie wszyscy klienci są inspirowani odżywianiem kolorowym. plany. (Wiem, prawda? Co do cholery? Naprawdę bardziej jak zaawansowane rozpoznawanie wzorców w połączeniu z głębokim zrozumieniem ludzkiej kondycji.

  mądrość jest skąd wiesz, kiedy klient cię lub nie.

  mądrość wie, kiedy naciskać Klient z ich bezpiecznej strefy, a kiedy owinąć je w ciepły, rozmyty koc bezpieczeństwa.

  Mądrość jest jak wiedza bez wiedzy.

  Klient wchodzi, a od razu wyczuwasz Czego będą potrzebować i chcą. Nie możesz nawet powiedzieć na pewno, jak to wiesz. Po prostu robisz.

  Dobry mentor podzieli się i pomoże ci kultywować, tę eksperymentalną intuicję.

  mentorzy dadzą ci duży obraz.

  Kiedy Ty, kiedy ty „Równie nowy w dziedzinie, a nawet jeśli jesteś praktykiem pośrednim, łatwo się zgubić lub pozornie pilne (ale nieistotne) obawy dotyczące codziennej rutyny.

  , takich jak:

  q. Czy żywność ekologiczna jest „lepsza”?

  About Manuelfra